Cfl
Czech Republic

Cfl

Choose a season:
Standings
# Team G W D L G GD PT Form Next
Cfl
1 AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II 5 5 0 0 25:2 23 15 W
Benesov Benesov
05.09.20 0 : 4 WIN
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
W
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
13.09.20 10 : 0 WIN
Baník Sokolov Baník Sokolov
W
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
20.09.20 1 : 4 WIN
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
W
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
23.09.20 4 : 1 WIN
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
W
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
27.09.20 3 : 0 WIN
FK Pribram B FK Pribram B
Motorlet
2 FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B 6 4 1 1 17:10 7 14 W
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
30.08.20 2 : 0 WIN
FK Pribram B FK Pribram B
L
Admira Prague Admira Prague
06.09.20 3 : 0 LOSS
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
D
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
13.09.20 4 : 4 DRAW
Motorlet Motorlet
W
Loko Vltavin Loko Vltavin
19.09.20 0 : 2 WIN
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
W
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
27.09.20 2 : 0 WIN
Sokol Houston Sokol Houston
Jiskra Domazlice
3 Benesov Benesov 6 4 0 2 13:10 3 12 W
Stechovice Stechovice
29.08.20 1 : 2 WIN
Benesov Benesov
L
Benesov Benesov
05.09.20 0 : 4 LOSS
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
W
Písek Písek
11.09.20 0 : 2 WIN
Benesov Benesov
L
Benesov Benesov
19.09.20 2 : 5 LOSS
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
W
Rakovnik Rakovnik
26.09.20 0 : 3 WIN
Benesov Benesov
Admira Prague
4 Admira Prague Admira Prague 6 4 0 2 11:8 3 12 L
Rakovnik Rakovnik
30.08.20 2 : 0 LOSS
Admira Prague Admira Prague
W
Admira Prague Admira Prague
06.09.20 3 : 0 WIN
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
W
Admira Prague Admira Prague
13.09.20 2 : 1 WIN
Loko Vltavin Loko Vltavin
L
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
19.09.20 4 : 2 LOSS
Admira Prague Admira Prague
W
Admira Prague Admira Prague
27.09.20 1 : 0 WIN
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
Benesov
5 Motorlet Motorlet 5 3 2 0 14:12 2 11 W
Baník Sokolov Baník Sokolov
22.08.20 0 : 2 WIN
Motorlet Motorlet
D
Motorlet Motorlet
29.08.20 0 : 0 DRAW
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
W
FK Pribram B FK Pribram B
05.09.20 0 : 3 WIN
Motorlet Motorlet
D
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
13.09.20 4 : 4 DRAW
Motorlet Motorlet
W
Motorlet Motorlet
19.09.20 2 : 0 WIN
Sokol Houston Sokol Houston
Stechovice
6 Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice 4 3 0 1 12:9 3 9 L
Písek Písek
28.08.20 3 : 2 LOSS
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
W
Rakovnik Rakovnik
12.09.20 3 : 4 WIN
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
W
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
19.09.20 4 : 2 WIN
Admira Prague Admira Prague
W
Loko Vltavin Loko Vltavin
26.09.20 1 : 2 WIN
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
FC Viktoria Plzen B
7 Loko Vltavin Loko Vltavin 6 3 0 3 12:9 3 9 W
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
30.08.20 2 : 3 WIN
Loko Vltavin Loko Vltavin
W
Loko Vltavin Loko Vltavin
05.09.20 4 : 0 WIN
Rakovnik Rakovnik
L
Admira Prague Admira Prague
13.09.20 2 : 1 LOSS
Loko Vltavin Loko Vltavin
L
Loko Vltavin Loko Vltavin
19.09.20 0 : 2 LOSS
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
L
Loko Vltavin Loko Vltavin
26.09.20 1 : 2 LOSS
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
Kraluv Dvur
8 Kraluv Dvur Kraluv Dvur 6 2 2 2 14:17 -3 9 D
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
04.09.20 0 : 0 DRAW
Písek Písek
D
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
13.09.20 2 : 2 DRAW
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
W
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
18.09.20 2 : 1 WIN
Rakovnik Rakovnik
L
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
23.09.20 4 : 1 LOSS
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
L
Admira Prague Admira Prague
27.09.20 1 : 0 LOSS
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
Loko Vltavin
9 SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B 5 2 1 2 18:14 4 7 L
Admira Prague Admira Prague
23.08.20 3 : 1 LOSS
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
L
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
30.08.20 2 : 3 LOSS
Loko Vltavin Loko Vltavin
D
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
13.09.20 2 : 2 DRAW
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
W
Benesov Benesov
19.09.20 2 : 5 WIN
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
W
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
27.09.20 5 : 0 WIN
Baník Sokolov Baník Sokolov
1. Karlovy Vary
10 Stechovice Stechovice 5 2 0 3 11:8 3 6 L
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
21.08.20 3 : 2 LOSS
Stechovice Stechovice
L
Stechovice Stechovice
29.08.20 1 : 2 LOSS
Benesov Benesov
W
Baník Sokolov Baník Sokolov
05.09.20 0 : 3 WIN
Stechovice Stechovice
L
Stechovice Stechovice
12.09.20 1 : 2 LOSS
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
W
FK Pribram B FK Pribram B
20.09.20 1 : 4 WIN
Stechovice Stechovice
Motorlet
11 1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary 4 1 1 2 8:8 3 5 L
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
23.08.20 1 : 2 LOSS
FK Pribram B FK Pribram B
D
Motorlet Motorlet
29.08.20 0 : 0 DRAW
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
W
Stechovice Stechovice
12.09.20 1 : 2 WIN
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
L
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
20.09.20 1 : 4 LOSS
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
SK Slavia Prague B
12 Písek Písek 4 1 1 2 8:9 -1 5 L
Loko Vltavin Loko Vltavin
22.08.20 3 : 1 LOSS
Písek Písek
W
Písek Písek
28.08.20 3 : 2 WIN
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
D
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
04.09.20 0 : 0 DRAW
Písek Písek
L
Písek Písek
11.09.20 0 : 2 LOSS
Benesov Benesov
FK Pribram B
13 Sokol Houston Sokol Houston 4 1 0 3 1:8 -7 3 L
Benesov Benesov
22.08.20 4 : 0 LOSS
Sokol Houston Sokol Houston
L
Motorlet Motorlet
19.09.20 2 : 0 LOSS
Sokol Houston Sokol Houston
W
Sokol Houston Sokol Houston
23.09.20 1 : 0 WIN
Baník Sokolov Baník Sokolov
L
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
27.09.20 2 : 0 LOSS
Sokol Houston Sokol Houston
Stechovice
14 FK Pribram B FK Pribram B 5 1 0 4 3:13 -10 3 W
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
23.08.20 1 : 2 WIN
FK Pribram B FK Pribram B
L
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
30.08.20 2 : 0 LOSS
FK Pribram B FK Pribram B
L
FK Pribram B FK Pribram B
05.09.20 0 : 3 LOSS
Motorlet Motorlet
L
FK Pribram B FK Pribram B
20.09.20 1 : 4 LOSS
Stechovice Stechovice
L
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
27.09.20 3 : 0 LOSS
FK Pribram B FK Pribram B
Písek
15 Rakovnik Rakovnik 6 1 0 5 7:16 -9 3 W
Rakovnik Rakovnik
30.08.20 2 : 0 WIN
Admira Prague Admira Prague
L
Loko Vltavin Loko Vltavin
05.09.20 4 : 0 LOSS
Rakovnik Rakovnik
L
Rakovnik Rakovnik
12.09.20 3 : 4 LOSS
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
L
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
18.09.20 2 : 1 LOSS
Rakovnik Rakovnik
L
Rakovnik Rakovnik
26.09.20 0 : 3 LOSS
Benesov Benesov
Baník Sokolov
16 Baník Sokolov Baník Sokolov 5 0 0 5 0:21 -21 0 L
Baník Sokolov Baník Sokolov
22.08.20 0 : 2 LOSS
Motorlet Motorlet
L
Baník Sokolov Baník Sokolov
05.09.20 0 : 3 LOSS
Stechovice Stechovice
L
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
13.09.20 10 : 0 LOSS
Baník Sokolov Baník Sokolov
L
Sokol Houston Sokol Houston
23.09.20 1 : 0 LOSS
Baník Sokolov Baník Sokolov
L
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
27.09.20 5 : 0 LOSS
Baník Sokolov Baník Sokolov
Rakovnik
Promotion Playoffs
Relegation
# Team G W D L G GD PT Form Next
Group B
1 Sokol Zapy Sokol Zapy 6 5 1 0 19:10 9 16 D
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
29.08.20 2 : 2 DRAW
Sokol Zapy Sokol Zapy
W
Sokol Zapy Sokol Zapy
06.09.20 4 : 0 WIN
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
W
Sokol Zapy Sokol Zapy
13.09.20 2 : 1 WIN
FK Pardubice B FK Pardubice B
W
Sokol Brozany Sokol Brozany
20.09.20 0 : 1 WIN
Sokol Zapy Sokol Zapy
W
Sokol Zapy Sokol Zapy
27.09.20 3 : 0 WIN
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
FK Chlumec NC
2 FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B 6 5 0 1 14:10 4 15 W
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
31.08.20 3 : 2 WIN
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
L
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
05.09.20 4 : 1 LOSS
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
W
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
13.09.20 4 : 1 WIN
Slovan Velvary Slovan Velvary
W
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
18.09.20 3 : 4 WIN
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
W
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
27.09.20 1 : 0 WIN
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
FK Jablonec B
3 Prepere Prepere 6 4 1 1 14:9 5 13 W
FK Pardubice B FK Pardubice B
02.09.20 1 : 3 WIN
Prepere Prepere
D
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
06.09.20 1 : 1 DRAW
Prepere Prepere
W
Prepere Prepere
12.09.20 2 : 1 WIN
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
L
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
19.09.20 1 : 0 LOSS
Prepere Prepere
W
Prepere Prepere
26.09.20 2 : 0 WIN
Slovan Velvary Slovan Velvary
Slovan Liberec II
4 FK Chlumec NC FK Chlumec NC 6 4 0 2 16:8 8 12 L
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
31.08.20 3 : 2 LOSS
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
W
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
06.09.20 4 : 0 WIN
FK Teplice B FK Teplice B
L
Prepere Prepere
12.09.20 2 : 1 LOSS
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
W
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
20.09.20 4 : 1 WIN
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
W
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
26.09.20 1 : 2 WIN
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
Sokol Zapy
5 Zbuzany 1953 Zbuzany 1953 6 4 0 2 12:9 3 12 W
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
29.08.20 3 : 1 WIN
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
L
Sokol Zapy Sokol Zapy
06.09.20 4 : 0 LOSS
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
W
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
12.09.20 3 : 0 WIN
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
L
FK Pardubice B FK Pardubice B
20.09.20 3 : 2 LOSS
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
W
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
26.09.20 2 : 0 WIN
FK Jablonec B FK Jablonec B
Sokol Brozany
6 TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici 6 3 1 2 16:17 -1 10 L
FK Jablonec B FK Jablonec B
29.08.20 5 : 2 LOSS
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
W
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
05.09.20 4 : 1 WIN
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
D
FK Teplice B FK Teplice B
11.09.20 2 : 2 DRAW
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
W
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
19.09.20 1 : 0 WIN
Prepere Prepere
L
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
25.09.20 3 : 1 LOSS
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
TJ Sokol Živanice
7 FK Jablonec B FK Jablonec B 6 3 0 3 11:12 -1 9 W
FK Jablonec B FK Jablonec B
29.08.20 5 : 2 WIN
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
W
Slovan Velvary Slovan Velvary
05.09.20 0 : 2 WIN
FK Jablonec B FK Jablonec B
L
FK Jablonec B FK Jablonec B
12.09.20 2 : 5 LOSS
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
W
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
20.09.20 0 : 1 WIN
FK Jablonec B FK Jablonec B
L
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
26.09.20 2 : 0 LOSS
FK Jablonec B FK Jablonec B
FK Mlada Boleslav B
8 TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice 6 2 1 3 13:11 2 8 D
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
29.08.20 2 : 2 DRAW
Sokol Zapy Sokol Zapy
L
FK Pardubice B FK Pardubice B
05.09.20 1 : 0 LOSS
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
W
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
12.09.20 2 : 0 WIN
Sokol Brozany Sokol Brozany
W
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
20.09.20 0 : 2 WIN
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
L
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
26.09.20 1 : 2 LOSS
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
TJ Jiskra Usti nad Orlici
9 FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B 6 2 1 3 13:12 1 8 W
FK Teplice B FK Teplice B
30.08.20 0 : 1 WIN
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
D
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
06.09.20 1 : 1 DRAW
Prepere Prepere
W
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
13.09.20 1 : 6 WIN
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
L
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
20.09.20 0 : 2 LOSS
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
L
Sokol Zapy Sokol Zapy
27.09.20 3 : 0 LOSS
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
FK Pardubice B
10 Slovan Velvary Slovan Velvary 6 2 1 3 10:12 -2 8 W
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
30.08.20 0 : 2 WIN
Slovan Velvary Slovan Velvary
L
Slovan Velvary Slovan Velvary
05.09.20 0 : 2 LOSS
FK Jablonec B FK Jablonec B
L
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
13.09.20 4 : 1 LOSS
Slovan Velvary Slovan Velvary
D
Slovan Velvary Slovan Velvary
19.09.20 1 : 1 DRAW
FK Teplice B FK Teplice B
L
Prepere Prepere
26.09.20 2 : 0 LOSS
Slovan Velvary Slovan Velvary
FK Dukla Praha B
11 FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B 6 2 1 3 16:19 -3 8 W
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
30.08.20 4 : 1 WIN
FK Pardubice B FK Pardubice B
D
Sokol Brozany Sokol Brozany
06.09.20 0 : 0 DRAW
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
L
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
13.09.20 1 : 6 LOSS
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
L
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
20.09.20 4 : 1 LOSS
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
W
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
25.09.20 3 : 1 WIN
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
Slovan Velvary
12 Slovan Liberec II Slovan Liberec II 6 2 1 3 18:19 -1 7 L
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
29.08.20 3 : 1 LOSS
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
W
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
06.09.20 2 : 1 WIN
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
W
FK Jablonec B FK Jablonec B
12.09.20 2 : 5 WIN
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
L
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
18.09.20 3 : 4 LOSS
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
D
FK Teplice B FK Teplice B
27.09.20 3 : 3 DRAW
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
Prepere
13 Sokol Brozany Sokol Brozany 6 2 1 3 8:11 -3 7 L
Prepere Prepere
30.08.20 2 : 0 LOSS
Sokol Brozany Sokol Brozany
D
Sokol Brozany Sokol Brozany
06.09.20 0 : 0 DRAW
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
L
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
12.09.20 2 : 0 LOSS
Sokol Brozany Sokol Brozany
L
Sokol Brozany Sokol Brozany
20.09.20 0 : 1 LOSS
Sokol Zapy Sokol Zapy
W
FK Pardubice B FK Pardubice B
27.09.20 0 : 1 WIN
Sokol Brozany Sokol Brozany
Zbuzany 1953
14 FK Pardubice B FK Pardubice B 6 2 0 4 7:12 -5 6 L
FK Pardubice B FK Pardubice B
02.09.20 1 : 3 LOSS
Prepere Prepere
W
FK Pardubice B FK Pardubice B
05.09.20 1 : 0 WIN
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
L
Sokol Zapy Sokol Zapy
13.09.20 2 : 1 LOSS
FK Pardubice B FK Pardubice B
W
FK Pardubice B FK Pardubice B
20.09.20 3 : 2 WIN
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
L
FK Pardubice B FK Pardubice B
27.09.20 0 : 1 LOSS
Sokol Brozany Sokol Brozany
FC Hradec Kralove B
15 FK Teplice B FK Teplice B 6 0 3 3 21:28 -7 5 L
FK Teplice B FK Teplice B
30.08.20 0 : 1 LOSS
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
L
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
06.09.20 4 : 0 LOSS
FK Teplice B FK Teplice B
D
FK Teplice B FK Teplice B
11.09.20 2 : 2 DRAW
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
D
Slovan Velvary Slovan Velvary
19.09.20 1 : 1 DRAW
FK Teplice B FK Teplice B
D
FK Teplice B FK Teplice B
27.09.20 3 : 3 DRAW
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
Bohemians Praha 1905 B
16 Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B 6 0 0 6 1:10 -9 0 L
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
30.08.20 0 : 2 LOSS
Slovan Velvary Slovan Velvary
L
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
06.09.20 2 : 1 LOSS
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
L
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
12.09.20 3 : 0 LOSS
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
L
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
20.09.20 0 : 1 LOSS
FK Jablonec B FK Jablonec B
L
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
27.09.20 1 : 0 LOSS
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
FK Teplice B
Promotion Playoffs
Relegation
Show more

Show more

Cfl tournament organized by Czech Republic.

On 777score.ng portal you can have football schedule and Cfl (Czech Republic) live matches.

Schedule of the most interesting football matches - Cfl (Czech Republic):
Stechovice - Motorlet (29.09.2020 09:00)
Benesov - Admira Prague (03.10.2020 03:15)
Motorlet - AC Sparta Prague II (03.10.2020 03:15)

Follow Cfl (Czech Republic) live standings, discover match results, team statistics in real time and watch football online at 777score.ng.