Brasileiro Serie D
Brazil

Brasileiro Serie D

Choose a season:
Standings
# Team G W D L G GD PT Form Next
A1
1 Bragantino clube Do Para Bragantino clube Do Para 7 5 1 1 15:9 6 16 W
Bragantino clube Do Para Bragantino clube Do Para
30.09.20 3 : 1 WIN
Fast Clube Fast Clube
L
Ji-Parana FC RO Ji-Parana FC RO
04.10.20 4 : 0 LOSS
Bragantino clube Do Para Bragantino clube Do Para
W
Bragantino clube Do Para Bragantino clube Do Para
11.10.20 2 : 0 WIN
Independiente Independiente
W
Galvez Galvez
15.10.20 0 : 3 WIN
Bragantino clube Do Para Bragantino clube Do Para
W
Bragantino clube Do Para Bragantino clube Do Para
19.10.20 2 : 1 WIN
Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club
Rio Branco Sport Club
2 Galvez Galvez 7 4 1 2 12:9 3 13 W
Galvez Galvez
30.09.20 2 : 1 WIN
Vilhenense Vilhenense
D
Galvez Galvez
04.10.20 0 : 0 DRAW
Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club
W
Atletico Acreano Atletico Acreano
10.10.20 0 : 3 WIN
Galvez Galvez
L
Galvez Galvez
15.10.20 0 : 3 LOSS
Bragantino clube Do Para Bragantino clube Do Para
W
Ji-Parana FC RO Ji-Parana FC RO
18.10.20 0 : 4 WIN
Galvez Galvez
Ji-Parana FC RO
3 Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club 7 3 3 1 9:5 4 12 D
Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club
01.10.20 0 : 0 DRAW
Atletico Acreano Atletico Acreano
D
Galvez Galvez
04.10.20 0 : 0 DRAW
Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club
W
Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club
11.10.20 2 : 1 WIN
Vilhenense Vilhenense
W
Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club
14.10.20 4 : 1 WIN
Ji-Parana FC RO Ji-Parana FC RO
L
Bragantino clube Do Para Bragantino clube Do Para
19.10.20 2 : 1 LOSS
Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club
Bragantino clube Do Para
4 Fast Clube Fast Clube 7 2 4 1 13:7 6 10 L
Bragantino clube Do Para Bragantino clube Do Para
30.09.20 3 : 1 LOSS
Fast Clube Fast Clube
W
Fast Clube Fast Clube
04.10.20 4 : 0 WIN
Independiente Independiente
D
Ji-Parana FC RO Ji-Parana FC RO
10.10.20 0 : 0 DRAW
Fast Clube Fast Clube
D
Fast Clube Fast Clube
14.10.20 1 : 1 DRAW
Vilhenense Vilhenense
D
Atletico Acreano Atletico Acreano
17.10.20 2 : 2 DRAW
Fast Clube Fast Clube
Atletico Acreano
5 Ji-Parana FC RO Ji-Parana FC RO 7 2 2 3 8:11 -3 8 W
Independiente Independiente
30.09.20 1 : 2 WIN
Ji-Parana FC RO Ji-Parana FC RO
W
Ji-Parana FC RO Ji-Parana FC RO
04.10.20 4 : 0 WIN
Bragantino clube Do Para Bragantino clube Do Para
D
Ji-Parana FC RO Ji-Parana FC RO
10.10.20 0 : 0 DRAW
Fast Clube Fast Clube
L
Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club
14.10.20 4 : 1 LOSS
Ji-Parana FC RO Ji-Parana FC RO
L
Ji-Parana FC RO Ji-Parana FC RO
18.10.20 0 : 4 LOSS
Galvez Galvez
Galvez
6 Vilhenense Vilhenense 7 1 3 3 7:10 -3 6 L
Galvez Galvez
30.09.20 2 : 1 LOSS
Vilhenense Vilhenense
D
Vilhenense Vilhenense
04.10.20 1 : 1 DRAW
Atletico Acreano Atletico Acreano
L
Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club
11.10.20 2 : 1 LOSS
Vilhenense Vilhenense
D
Fast Clube Fast Clube
14.10.20 1 : 1 DRAW
Vilhenense Vilhenense
D
Vilhenense Vilhenense
18.10.20 1 : 1 DRAW
Independiente Independiente
Independiente
7 Atletico Acreano Atletico Acreano 7 0 5 2 7:13 -6 5 D
Rio Branco Sport Club Rio Branco Sport Club
01.10.20 0 : 0 DRAW
Atletico Acreano Atletico Acreano
D
Vilhenense Vilhenense
04.10.20 1 : 1 DRAW
Atletico Acreano Atletico Acreano
L
Atletico Acreano Atletico Acreano
10.10.20 0 : 3 LOSS
Galvez Galvez
L
Independiente Independiente
14.10.20 4 : 1 LOSS
Atletico Acreano Atletico Acreano
D
Atletico Acreano Atletico Acreano
17.10.20 2 : 2 DRAW
Fast Clube Fast Clube
Fast Clube
8 Independiente Independiente 7 1 1 5 7:14 -7 4 L
Independiente Independiente
30.09.20 1 : 2 LOSS
Ji-Parana FC RO Ji-Parana FC RO
L
Fast Clube Fast Clube
04.10.20 4 : 0 LOSS
Independiente Independiente
L
Bragantino clube Do Para Bragantino clube Do Para
11.10.20 2 : 0 LOSS
Independiente Independiente
W
Independiente Independiente
14.10.20 4 : 1 WIN
Atletico Acreano Atletico Acreano
D
Vilhenense Vilhenense
18.10.20 1 : 1 DRAW
Independiente Independiente
Vilhenense
Playoffs
# Team G W D L G GD PT Form Next
A2
1 Altos Altos 7 5 0 2 15:7 8 15 W
Altos Altos
30.09.20 3 : 1 WIN
Moto Club Sao Luis Moto Club Sao Luis
W
Juventude MA Juventude MA
03.10.20 1 : 2 WIN
Altos Altos
W
Altos Altos
11.10.20 3 : 1 WIN
River-PI River-PI
L
Bare EC RR Bare EC RR
14.10.20 2 : 1 LOSS
Altos Altos
W
Altos Altos
18.10.20 2 : 1 WIN
Sinop Sinop
Sinop
2 Juventude MA Juventude MA 7 3 2 2 13:6 7 11 L
River-PI River-PI
30.09.20 1 : 0 LOSS
Juventude MA Juventude MA
L
Juventude MA Juventude MA
03.10.20 1 : 2 LOSS
Altos Altos
W
Juventude MA Juventude MA
11.10.20 4 : 1 WIN
Moto Club Sao Luis Moto Club Sao Luis
W
Sinop Sinop
14.10.20 0 : 2 WIN
Juventude MA Juventude MA
D
Juventude MA Juventude MA
17.10.20 1 : 1 DRAW
Bare EC RR Bare EC RR
Bare EC RR
3 River-PI River-PI 7 3 2 2 9:8 1 11 W
River-PI River-PI
30.09.20 1 : 0 WIN
Juventude MA Juventude MA
L
Moto Club Sao Luis Moto Club Sao Luis
03.10.20 2 : 0 LOSS
River-PI River-PI
L
Altos Altos
11.10.20 3 : 1 LOSS
River-PI River-PI
W
River-PI River-PI
14.10.20 3 : 1 WIN
Santos Macapá AP Santos Macapá AP
D
Sao Raimundo RR Sao Raimundo RR
18.10.20 0 : 0 DRAW
River-PI River-PI
Sao Raimundo RR
4 Sao Raimundo RR Sao Raimundo RR 7 2 3 2 5:4 1 9 L
Bare EC RR Bare EC RR
30.09.20 1 : 0 LOSS
Sao Raimundo RR Sao Raimundo RR
W
Sao Raimundo RR Sao Raimundo RR
04.10.20 2 : 0 WIN
Santos Macapá AP Santos Macapá AP
L
Sinop Sinop
11.10.20 1 : 0 LOSS
Sao Raimundo RR Sao Raimundo RR
D
Moto Club Sao Luis Moto Club Sao Luis
14.10.20 1 : 1 DRAW
Sao Raimundo RR Sao Raimundo RR
D
Sao Raimundo RR Sao Raimundo RR
18.10.20 0 : 0 DRAW
River-PI River-PI
River-PI
5 Moto Club Sao Luis Moto Club Sao Luis 7 2 3 2 12:12 -2 9 W
Moto Club Sao Luis Moto Club Sao Luis
03.10.20 2 : 0 WIN
River-PI River-PI
W
Moto Club Sao Luis Moto Club Sao Luis
08.10.20 3 : 0 WIN
Sinop Sinop
L
Juventude MA Juventude MA
11.10.20 4 : 1 LOSS
Moto Club Sao Luis Moto Club Sao Luis
D
Moto Club Sao Luis Moto Club Sao Luis
14.10.20 1 : 1 DRAW
Sao Raimundo RR Sao Raimundo RR
D
Santos Macapá AP Santos Macapá AP
17.10.20 2 : 2 DRAW
Moto Club Sao Luis Moto Club Sao Luis
Santos Macapá AP
6 Bare EC RR Bare EC RR 7 2 3 2 10:12 -2 9 W
Bare EC RR Bare EC RR
30.09.20 1 : 0 WIN
Sao Raimundo RR Sao Raimundo RR
L
Bare EC RR Bare EC RR
03.10.20 2 : 3 LOSS
Sinop Sinop
L
Santos Macapá AP Santos Macapá AP
10.10.20 3 : 0 LOSS
Bare EC RR Bare EC RR
W
Bare EC RR Bare EC RR
14.10.20 2 : 1 WIN
Altos Altos
D
Juventude MA Juventude MA
17.10.20 1 : 1 DRAW
Bare EC RR Bare EC RR
Juventude MA
7 Santos Macapá AP Santos Macapá AP 7 2 1 4 8:16 -8 7 W
Sinop Sinop
30.09.20 1 : 2 WIN
Santos Macapá AP Santos Macapá AP
L
Sao Raimundo RR Sao Raimundo RR
04.10.20 2 : 0 LOSS
Santos Macapá AP Santos Macapá AP
W
Santos Macapá AP Santos Macapá AP
10.10.20 3 : 0 WIN
Bare EC RR Bare EC RR
L
River-PI River-PI
14.10.20 3 : 1 LOSS
Santos Macapá AP Santos Macapá AP
D
Santos Macapá AP Santos Macapá AP
17.10.20 2 : 2 DRAW
Moto Club Sao Luis Moto Club Sao Luis
Moto Club Sao Luis
8 Sinop Sinop 7 2 0 5 6:13 -7 6 W
Bare EC RR Bare EC RR
03.10.20 2 : 3 WIN
Sinop Sinop
L
Moto Club Sao Luis Moto Club Sao Luis
08.10.20 3 : 0 LOSS
Sinop Sinop
W
Sinop Sinop
11.10.20 1 : 0 WIN
Sao Raimundo RR Sao Raimundo RR
L
Sinop Sinop
14.10.20 0 : 2 LOSS
Juventude MA Juventude MA
L
Altos Altos
18.10.20 2 : 1 LOSS
Sinop Sinop
Altos
Playoffs
# Team G W D L G GD PT Form Next
A3
1 America Natal America Natal 7 4 2 1 11:4 7 14 L
America Natal America Natal
30.09.20 0 : 1 LOSS
Salgueiro AC Salgueiro AC
W
America Natal America Natal
03.10.20 3 : 1 WIN
Afogados da Ingazeira Afogados da Ingazeira
W
Globo Globo
10.10.20 0 : 2 WIN
America Natal America Natal
W
America Natal America Natal
14.10.20 3 : 0 WIN
Guarany de Sobral Guarany de Sobral
W
Atletico Cajazeirense de Desportos Atletico Cajazeirense de Desportos
18.10.20 1 : 2 WIN
America Natal America Natal
Atletico Cajazeirense de Desportos
2 Floresta EC Floresta EC 7 4 2 1 8:3 5 14 W
Floresta EC Floresta EC
01.10.20 1 : 0 WIN
Atletico Cajazeirense de Desportos Atletico Cajazeirense de Desportos
D
Campinense Clube Campinense Clube
04.10.20 1 : 1 DRAW
Floresta EC Floresta EC
W
Guarany de Sobral Guarany de Sobral
11.10.20 0 : 2 WIN
Floresta EC Floresta EC
W
Salgueiro AC Salgueiro AC
17.10.20 0 : 1 WIN
Floresta EC Floresta EC
L
Globo Globo
24.10.20 2 : 0 LOSS
Floresta EC Floresta EC
Globo
3 Afogados da Ingazeira Afogados da Ingazeira 6 3 0 3 8:11 -3 9 L
Campinense Clube Campinense Clube
26.09.20 2 : 0 LOSS
Afogados da Ingazeira Afogados da Ingazeira
W
Afogados da Ingazeira Afogados da Ingazeira
30.09.20 3 : 2 WIN
Globo Globo
L
America Natal America Natal
03.10.20 3 : 1 LOSS
Afogados da Ingazeira Afogados da Ingazeira
W
Afogados da Ingazeira Afogados da Ingazeira
14.10.20 3 : 2 WIN
Atletico Cajazeirense de Desportos Atletico Cajazeirense de Desportos
L
Guarany de Sobral Guarany de Sobral
18.10.20 2 : 0 LOSS
Afogados da Ingazeira Afogados da Ingazeira
Guarany de Sobral
4 Salgueiro AC Salgueiro AC 6 2 3 1 3:2 1 9 W
America Natal America Natal
30.09.20 0 : 1 WIN
Salgueiro AC Salgueiro AC
D
Salgueiro AC Salgueiro AC
03.10.20 0 : 0 DRAW
Globo Globo
D
Guarany de Sobral Guarany de Sobral
08.10.20 1 : 1 DRAW
Salgueiro AC Salgueiro AC
L
Salgueiro AC Salgueiro AC
17.10.20 0 : 1 LOSS
Floresta EC Floresta EC
D
Salgueiro AC Salgueiro AC
24.10.20 0 : 0 DRAW
Campinense Clube Campinense Clube
Campinense Clube
5 Globo Globo 7 2 2 3 8:10 -2 8 L
Afogados da Ingazeira Afogados da Ingazeira
30.09.20 3 : 2 LOSS
Globo Globo
D
Salgueiro AC Salgueiro AC
03.10.20 0 : 0 DRAW
Globo Globo
L
Globo Globo
10.10.20 0 : 2 LOSS
America Natal America Natal
D
Globo Globo
17.10.20 1 : 1 DRAW
Campinense Clube Campinense Clube
W
Globo Globo
24.10.20 2 : 0 WIN
Floresta EC Floresta EC
Floresta EC
6 Guarany de Sobral Guarany de Sobral 7 2 1 4 5:10 -5 7 L
Atletico Cajazeirense de Desportos Atletico Cajazeirense de Desportos
04.10.20 1 : 0 LOSS
Guarany de Sobral Guarany de Sobral
D
Guarany de Sobral Guarany de Sobral
08.10.20 1 : 1 DRAW
Salgueiro AC Salgueiro AC
L
Guarany de Sobral Guarany de Sobral
11.10.20 0 : 2 LOSS
Floresta EC Floresta EC
L
America Natal America Natal
14.10.20 3 : 0 LOSS
Guarany de Sobral Guarany de Sobral
W
Guarany de Sobral Guarany de Sobral
18.10.20 2 : 0 WIN
Afogados da Ingazeira Afogados da Ingazeira
Afogados da Ingazeira
7 Campinense Clube Campinense Clube 7 1 4 2 4:6 -2 7 L
Guarany de Sobral Guarany de Sobral
30.09.20 1 : 0 LOSS
Campinense Clube Campinense Clube
D
Campinense Clube Campinense Clube
04.10.20 1 : 1 DRAW
Floresta EC Floresta EC
L
Atletico Cajazeirense de Desportos Atletico Cajazeirense de Desportos
11.10.20 3 : 0 LOSS
Campinense Clube Campinense Clube
D
Globo Globo
17.10.20 1 : 1 DRAW
Campinense Clube Campinense Clube
D
Salgueiro AC Salgueiro AC
24.10.20 0 : 0 DRAW
Campinense Clube Campinense Clube
Salgueiro AC
8 Atletico Cajazeirense de Desportos Atletico Cajazeirense de Desportos 7 2 0 5 8:9 -1 6 L
Floresta EC Floresta EC
01.10.20 1 : 0 LOSS
Atletico Cajazeirense de Desportos Atletico Cajazeirense de Desportos
W
Atletico Cajazeirense de Desportos Atletico Cajazeirense de Desportos
04.10.20 1 : 0 WIN
Guarany de Sobral Guarany de Sobral
W
Atletico Cajazeirense de Desportos Atletico Cajazeirense de Desportos
11.10.20 3 : 0 WIN
Campinense Clube Campinense Clube
L
Afogados da Ingazeira Afogados da Ingazeira
14.10.20 3 : 2 LOSS
Atletico Cajazeirense de Desportos Atletico Cajazeirense de Desportos
L
Atletico Cajazeirense de Desportos Atletico Cajazeirense de Desportos
18.10.20 1 : 2 LOSS
America Natal America Natal
America Natal
Playoffs
# Team G W D L G GD PT Form Next
A4
1 Vitoria da Conquista Vitoria da Conquista 7 4 1 2 11:11 -2 13 L
Vitoria da Conquista Vitoria da Conquista
01.10.20 0 : 3 LOSS
ABC ABC
L
Vitoria da Conquista Vitoria da Conquista
04.10.20 2 : 4 LOSS
Potiguar Potiguar
D
Central Sport Club Central Sport Club
11.10.20 1 : 1 DRAW
Vitoria da Conquista Vitoria da Conquista
W
Vitoria da Conquista Vitoria da Conquista
14.10.20 2 : 1 WIN
Associacao Olímpica de Itabaiana Associacao Olímpica de Itabaiana
W
Jacyoba AC Jacyoba AC
17.10.20 2 : 3 WIN
Vitoria da Conquista Vitoria da Conquista
Jacyoba AC
2 ABC ABC 7 3 3 1 12:2 10 12 W
Vitoria da Conquista Vitoria da Conquista
01.10.20 0 : 3 WIN
ABC ABC
D
ABC ABC
06.10.20 0 : 0 DRAW
Central Sport Club Central Sport Club
D
Potiguar Potiguar
11.10.20 0 : 0 DRAW
ABC ABC
L
Associacao Atletica Coruripe Associacao Atletica Coruripe
14.10.20 1 : 0 LOSS
ABC ABC
W
ABC ABC
18.10.20 1 : 0 WIN
Frei Paulistano Frei Paulistano
Frei Paulistano
3 Associacao Atletica Coruripe Associacao Atletica Coruripe 7 3 1 3 3:8 -5 10 L
Associacao Olímpica de Itabaiana Associacao Olímpica de Itabaiana
30.09.20 2 : 0 LOSS
Associacao Atletica Coruripe Associacao Atletica Coruripe
W
Associacao Atletica Coruripe Associacao Atletica Coruripe
03.10.20 1 : 0 WIN
Frei Paulistano Frei Paulistano
D
Jacyoba AC Jacyoba AC
10.10.20 0 : 0 DRAW
Associacao Atletica Coruripe Associacao Atletica Coruripe
W
Associacao Atletica Coruripe Associacao Atletica Coruripe
14.10.20 1 : 0 WIN
ABC ABC
L
Central Sport Club Central Sport Club
18.10.20 4 : 0 LOSS
Associacao Atletica Coruripe Associacao Atletica Coruripe
Central Sport Club
4 Associacao Olímpica de Itabaiana Associacao Olímpica de Itabaiana 7 2 4 1 13:9 4 10 W
Associacao Olímpica de Itabaiana Associacao Olímpica de Itabaiana
30.09.20 2 : 0 WIN
Associacao Atletica Coruripe Associacao Atletica Coruripe
D
Jacyoba AC Jacyoba AC
03.10.20 2 : 2 DRAW
Associacao Olímpica de Itabaiana Associacao Olímpica de Itabaiana
D
Associacao Olímpica de Itabaiana Associacao Olímpica de Itabaiana
11.10.20 1 : 1 DRAW
Frei Paulistano Frei Paulistano
L
Vitoria da Conquista Vitoria da Conquista
14.10.20 2 : 1 LOSS
Associacao Olímpica de Itabaiana Associacao Olímpica de Itabaiana
W
Associacao Olímpica de Itabaiana Associacao Olímpica de Itabaiana
18.10.20 4 : 1 WIN
Potiguar Potiguar
Potiguar
5 Potiguar Potiguar 7 2 3 2 8:9 -1 9 D
Potiguar Potiguar
01.10.20 0 : 0 DRAW
Central Sport Club Central Sport Club
W
Vitoria da Conquista Vitoria da Conquista
04.10.20 2 : 4 WIN
Potiguar Potiguar
D
Potiguar Potiguar
11.10.20 0 : 0 DRAW
ABC ABC
W
Potiguar Potiguar
14.10.20 3 : 2 WIN
Jacyoba AC Jacyoba AC
L
Associacao Olímpica de Itabaiana Associacao Olímpica de Itabaiana
18.10.20 4 : 1 LOSS
Potiguar Potiguar
Associacao Olímpica de Itabaiana
6 Central Sport Club Central Sport Club 7 1 6 0 9:5 4 9 D
Potiguar Potiguar
01.10.20 0 : 0 DRAW
Central Sport Club Central Sport Club
D
ABC ABC
06.10.20 0 : 0 DRAW
Central Sport Club Central Sport Club
D
Central Sport Club Central Sport Club
11.10.20 1 : 1 DRAW
Vitoria da Conquista Vitoria da Conquista
D
Frei Paulistano Frei Paulistano
14.10.20 0 : 0 DRAW
Central Sport Club Central Sport Club
W
Central Sport Club Central Sport Club
18.10.20 4 : 0 WIN
Associacao Atletica Coruripe Associacao Atletica Coruripe
Associacao Atletica Coruripe
7 Frei Paulistano Frei Paulistano 7 1 3 3 4:4 1 6 W
Frei Paulistano Frei Paulistano
30.09.20 3 : 0 WIN
Jacyoba AC Jacyoba AC
L
Associacao Atletica Coruripe Associacao Atletica Coruripe
03.10.20 1 : 0 LOSS
Frei Paulistano Frei Paulistano
D
Associacao Olímpica de Itabaiana Associacao Olímpica de Itabaiana
11.10.20 1 : 1 DRAW
Frei Paulistano Frei Paulistano
D
Frei Paulistano Frei Paulistano
14.10.20 0 : 0 DRAW
Central Sport Club Central Sport Club
L
ABC ABC
18.10.20 1 : 0 LOSS
Frei Paulistano Frei Paulistano
ABC
8 Jacyoba AC Jacyoba AC 7 0 3 4 8:20 -12 3 L
Frei Paulistano Frei Paulistano
30.09.20 3 : 0 LOSS
Jacyoba AC Jacyoba AC
D
Jacyoba AC Jacyoba AC
03.10.20 2 : 2 DRAW
Associacao Olímpica de Itabaiana Associacao Olímpica de Itabaiana
D
Jacyoba AC Jacyoba AC
10.10.20 0 : 0 DRAW
Associacao Atletica Coruripe Associacao Atletica Coruripe
L
Potiguar Potiguar
14.10.20 3 : 2 LOSS
Jacyoba AC Jacyoba AC
L
Jacyoba AC Jacyoba AC
17.10.20 2 : 3 LOSS
Vitoria da Conquista Vitoria da Conquista
Vitoria da Conquista
Playoffs
# Team G W D L G GD PT Form Next
A5
1 Aparecidense Aparecidense 7 4 2 1 14:7 7 14 D
Aparecidense Aparecidense
30.09.20 1 : 1 DRAW
Goiania Goiania
D
Goianesia Goianesia
04.10.20 1 : 1 DRAW
Aparecidense Aparecidense
W
Aparecidense Aparecidense
10.10.20 4 : 0 WIN
Aguia Negra Aguia Negra
W
Aparecidense Aparecidense
14.10.20 2 : 1 WIN
Real Noroeste Capixaba Real Noroeste Capixaba
W
Rondonopolis Rondonopolis
17.10.20 2 : 4 WIN
Aparecidense Aparecidense
Rondonopolis
2 Real Noroeste Capixaba Real Noroeste Capixaba 7 4 1 2 14:10 4 13 L
CE Operario VG CE Operario VG
30.09.20 1 : 0 LOSS
Real Noroeste Capixaba Real Noroeste Capixaba
W
Real Noroeste Capixaba Real Noroeste Capixaba
04.10.20 2 : 1 WIN
Rondonopolis Rondonopolis
W
Real Noroeste Capixaba Real Noroeste Capixaba
10.10.20 3 : 2 WIN
Vitoria ES Vitoria ES
L
Aparecidense Aparecidense
14.10.20 2 : 1 LOSS
Real Noroeste Capixaba Real Noroeste Capixaba
W
Real Noroeste Capixaba Real Noroeste Capixaba
18.10.20 4 : 1 WIN
Goianesia Goianesia
Goianesia
3 Goianesia Goianesia 7 4 1 2 11:9 2 13 L
Goianesia Goianesia
30.09.20 2 : 3 LOSS
Aguia Negra Aguia Negra
D
Goianesia Goianesia
04.10.20 1 : 1 DRAW
Aparecidense Aparecidense
W
Goiania Goiania
09.10.20 0 : 1 WIN
Goianesia Goianesia
W
Goianesia Goianesia
14.10.20 2 : 1 WIN
Rondonopolis Rondonopolis
L
Real Noroeste Capixaba Real Noroeste Capixaba
18.10.20 4 : 1 LOSS
Goianesia Goianesia
Real Noroeste Capixaba
4 Goiania Goiania 7 2 3 2 8:7 1 9 D
Aparecidense Aparecidense
30.09.20 1 : 1 DRAW
Goiania Goiania
D
Aguia Negra Aguia Negra
03.10.20 1 : 1 DRAW
Goiania Goiania
L
Goiania Goiania
09.10.20 0 : 1 LOSS
Goianesia Goianesia
D
CE Operario VG CE Operario VG
14.10.20 1 : 1 DRAW
Goiania Goiania
W
Goiania Goiania
19.10.20 1 : 0 WIN
Vitoria ES Vitoria ES
Vitoria ES
5 Aguia Negra Aguia Negra 7 2 3 2 10:13 -3 9 D
Aguia Negra Aguia Negra
03.10.20 1 : 1 DRAW
Goiania Goiania
L
Aparecidense Aparecidense
10.10.20 4 : 0 LOSS
Aguia Negra Aguia Negra
L
Vitoria ES Vitoria ES
14.10.20 3 : 1 LOSS
Aguia Negra Aguia Negra
D
Aguia Negra Aguia Negra
17.10.20 0 : 0 DRAW
Operario VG MT Operario VG MT
W
Aguia Negra Aguia Negra
18.10.20 3 : 1 WIN
CE Operario VG CE Operario VG
CE Operario VG
6 Rondonopolis Rondonopolis 7 2 1 4 10:12 -2 7 W
Rondonopolis Rondonopolis
30.09.20 4 : 1 WIN
Vitoria ES Vitoria ES
L
Real Noroeste Capixaba Real Noroeste Capixaba
04.10.20 2 : 1 LOSS
Rondonopolis Rondonopolis
W
Rondonopolis Rondonopolis
10.10.20 1 : 0 WIN
CE Operario VG CE Operario VG
L
Goianesia Goianesia
14.10.20 2 : 1 LOSS
Rondonopolis Rondonopolis
L
Rondonopolis Rondonopolis
17.10.20 2 : 4 LOSS
Aparecidense Aparecidense
Aparecidense
7 CE Operario VG CE Operario VG 7 2 1 4 6:10 -4 7 W
CE Operario VG CE Operario VG
30.09.20 1 : 0 WIN
Real Noroeste Capixaba Real Noroeste Capixaba
L
Vitoria ES Vitoria ES
03.10.20 2 : 1 LOSS
CE Operario VG CE Operario VG
L
Rondonopolis Rondonopolis
10.10.20 1 : 0 LOSS
CE Operario VG CE Operario VG
D
CE Operario VG CE Operario VG
14.10.20 1 : 1 DRAW
Goiania Goiania
L
Aguia Negra Aguia Negra
18.10.20 3 : 1 LOSS
CE Operario VG CE Operario VG
Aguia Negra
8 Vitoria ES Vitoria ES 7 2 0 5 8:13 -5 6 L
Rondonopolis Rondonopolis
30.09.20 4 : 1 LOSS
Vitoria ES Vitoria ES
W
Vitoria ES Vitoria ES
03.10.20 2 : 1 WIN
CE Operario VG CE Operario VG
L
Real Noroeste Capixaba Real Noroeste Capixaba
10.10.20 3 : 2 LOSS
Vitoria ES Vitoria ES
W
Vitoria ES Vitoria ES
14.10.20 3 : 1 WIN
Aguia Negra Aguia Negra
L
Goiania Goiania
19.10.20 1 : 0 LOSS
Vitoria ES Vitoria ES
Goiania
Playoffs
# Team G W D L G GD PT Form Next
A6
1 SD Gama SD Gama 7 6 1 0 16:2 14 19 W
Villa Nova AC Villa Nova AC
30.09.20 0 : 1 WIN
SD Gama SD Gama
W
SD Gama SD Gama
03.10.20 5 : 0 WIN
Associacao Atletica Caldense Associacao Atletica Caldense
D
Tupynambás Tupynambás
10.10.20 1 : 1 DRAW
SD Gama SD Gama
W
Palmas FR Palmas FR
14.10.20 0 : 3 WIN
SD Gama SD Gama
W
SD Gama SD Gama
17.10.20 3 : 0 WIN
Associacao Desportiva Bahia de Feira Associacao Desportiva Bahia de Feira
Associacao Desportiva Bahia de Feira
2 Brasiliense Futebol Clube Brasiliense Futebol Clube 7 4 2 1 16:6 10 14 D
Associacao Desportiva Bahia de Feira Associacao Desportiva Bahia de Feira
01.10.20 1 : 1 DRAW
Brasiliense Futebol Clube Brasiliense Futebol Clube
D
Brasiliense Futebol Clube Brasiliense Futebol Clube
04.10.20 1 : 1 DRAW
Alagoinhas Alagoinhas
W
Brasiliense Futebol Clube Brasiliense Futebol Clube
10.10.20 5 : 0 WIN
Palmas FR Palmas FR
W
Tupynambás Tupynambás
14.10.20 1 : 4 WIN
Brasiliense Futebol Clube Brasiliense Futebol Clube
W
Brasiliense Futebol Clube Brasiliense Futebol Clube
19.10.20 1 : 0 WIN
Villa Nova AC Villa Nova AC
Villa Nova AC
3 Alagoinhas Alagoinhas 7 3 2 2 12:6 6 11 W
Alagoinhas Alagoinhas
01.10.20 3 : 0 WIN
Palmas FR Palmas FR
D
Brasiliense Futebol Clube Brasiliense Futebol Clube
04.10.20 1 : 1 DRAW
Alagoinhas Alagoinhas
W
Alagoinhas Alagoinhas
10.10.20 3 : 1 WIN
Associacao Desportiva Bahia de Feira Associacao Desportiva Bahia de Feira
L
Villa Nova AC Villa Nova AC
14.10.20 2 : 1 LOSS
Alagoinhas Alagoinhas
D
Alagoinhas Alagoinhas
17.10.20 1 : 1 DRAW
Tupynambás Tupynambás
Tupynambás
4 Associacao Desportiva Bahia de Feira Associacao Desportiva Bahia de Feira 7 3 1 3 9:9 3 10 D
Associacao Desportiva Bahia de Feira Associacao Desportiva Bahia de Feira
01.10.20 1 : 1 DRAW
Brasiliense Futebol Clube Brasiliense Futebol Clube
W
Palmas FR Palmas FR
04.10.20 0 : 1 WIN
Associacao Desportiva Bahia de Feira Associacao Desportiva Bahia de Feira
L
Alagoinhas Alagoinhas
10.10.20 3 : 1 LOSS
Associacao Desportiva Bahia de Feira Associacao Desportiva Bahia de Feira
W
Associacao Desportiva Bahia de Feira Associacao Desportiva Bahia de Feira
14.10.20 3 : 0 WIN
Associacao Atletica Caldense Associacao Atletica Caldense
L
SD Gama SD Gama
17.10.20 3 : 0 LOSS
Associacao Desportiva Bahia de Feira Associacao Desportiva Bahia de Feira
SD Gama
5 Tupynambás Tupynambás 7 2 4 1 9:9 3 10 D
Tupynambás Tupynambás
30.09.20 0 : 0 DRAW
Associacao Atletica Caldense Associacao Atletica Caldense
D
Villa Nova AC Villa Nova AC
04.10.20 2 : 2 DRAW
Tupynambás Tupynambás
D
Tupynambás Tupynambás
10.10.20 1 : 1 DRAW
SD Gama SD Gama
L
Tupynambás Tupynambás
14.10.20 1 : 4 LOSS
Brasiliense Futebol Clube Brasiliense Futebol Clube
D
Alagoinhas Alagoinhas
17.10.20 1 : 1 DRAW
Tupynambás Tupynambás
Alagoinhas
6 Villa Nova AC Villa Nova AC 7 2 1 4 7:9 -2 7 L
Villa Nova AC Villa Nova AC
30.09.20 0 : 1 LOSS
SD Gama SD Gama
D
Villa Nova AC Villa Nova AC
04.10.20 2 : 2 DRAW
Tupynambás Tupynambás
L
Associacao Atletica Caldense Associacao Atletica Caldense
10.10.20 1 : 0 LOSS
Villa Nova AC Villa Nova AC
W
Villa Nova AC Villa Nova AC
14.10.20 2 : 1 WIN
Alagoinhas Alagoinhas
L
Brasiliense Futebol Clube Brasiliense Futebol Clube
19.10.20 1 : 0 LOSS
Villa Nova AC Villa Nova AC
Brasiliense Futebol Clube
7 Associacao Atletica Caldense Associacao Atletica Caldense 7 2 1 4 4:14 -10 7 D
Tupynambás Tupynambás
30.09.20 0 : 0 DRAW
Associacao Atletica Caldense Associacao Atletica Caldense
L
SD Gama SD Gama
03.10.20 5 : 0 LOSS
Associacao Atletica Caldense Associacao Atletica Caldense
W
Associacao Atletica Caldense Associacao Atletica Caldense
10.10.20 1 : 0 WIN
Villa Nova AC Villa Nova AC
L
Associacao Desportiva Bahia de Feira Associacao Desportiva Bahia de Feira
14.10.20 3 : 0 LOSS
Associacao Atletica Caldense Associacao Atletica Caldense
W
Associacao Atletica Caldense Associacao Atletica Caldense
17.10.20 2 : 0 WIN
Palmas FR Palmas FR
Palmas FR
8 Palmas FR Palmas FR 7 0 0 7 1:19 -18 0 L
Alagoinhas Alagoinhas
01.10.20 3 : 0 LOSS
Palmas FR Palmas FR
L
Palmas FR Palmas FR
04.10.20 0 : 1 LOSS
Associacao Desportiva Bahia de Feira Associacao Desportiva Bahia de Feira
L
Brasiliense Futebol Clube Brasiliense Futebol Clube
10.10.20 5 : 0 LOSS
Palmas FR Palmas FR
L
Palmas FR Palmas FR
14.10.20 0 : 3 LOSS
SD Gama SD Gama
L
Associacao Atletica Caldense Associacao Atletica Caldense
17.10.20 2 : 0 LOSS
Palmas FR Palmas FR
Associacao Atletica Caldense
Playoffs
# Team G W D L G GD PT Form Next
A7
1 Ferroviária Ferroviária 7 4 2 1 17:7 10 14 D
Ferroviária Ferroviária
30.09.20 0 : 0 DRAW
Cascavel Cascavel
W
Toledo Colônia Work Toledo Colônia Work
04.10.20 2 : 6 WIN
Ferroviária Ferroviária
L
Mirassol Mirassol
11.10.20 1 : 0 LOSS
Ferroviária Ferroviária
W
Ferroviária Ferroviária
14.10.20 3 : 1 WIN
Associacao Desportiva Cabofriense Associacao Desportiva Cabofriense
W
Bangu Atletico Clube Bangu Atletico Clube
17.10.20 1 : 3 WIN
Ferroviária Ferroviária
Bangu Atletico Clube
2 Mirassol Mirassol 7 3 3 1 18:5 13 12 W
Mirassol Mirassol
30.09.20 6 : 0 WIN
Toledo Colônia Work Toledo Colônia Work
D
Cascavel Cascavel
04.10.20 0 : 0 DRAW
Mirassol Mirassol
W
Mirassol Mirassol
11.10.20 1 : 0 WIN
Ferroviária Ferroviária
D
Associacao Atletica Portuguesa Associacao Atletica Portuguesa
14.10.20 1 : 1 DRAW
Mirassol Mirassol
W
Mirassol Mirassol
17.10.20 8 : 0 WIN
Nacional AC PR Nacional AC PR
Nacional AC PR
3 Cascavel Cascavel 7 3 3 1 11:6 5 12 D
Ferroviária Ferroviária
30.09.20 0 : 0 DRAW
Cascavel Cascavel
D
Cascavel Cascavel
04.10.20 0 : 0 DRAW
Mirassol Mirassol
W
Cascavel Cascavel
11.10.20 3 : 1 WIN
Toledo Colônia Work Toledo Colônia Work
W
Nacional AC PR Nacional AC PR
14.10.20 0 : 3 WIN
Cascavel Cascavel
W
Cascavel Cascavel
18.10.20 2 : 0 WIN
Associacao Atletica Portuguesa Associacao Atletica Portuguesa
Associacao Atletica Portuguesa
4 Bangu Atletico Clube Bangu Atletico Clube 7 3 3 1 11:8 3 12 W
Associacao Atletica Portuguesa Associacao Atletica Portuguesa
30.09.20 0 : 2 WIN
Bangu Atletico Clube Bangu Atletico Clube
D
Bangu Atletico Clube Bangu Atletico Clube
03.10.20 2 : 2 DRAW
Associacao Desportiva Cabofriense Associacao Desportiva Cabofriense
W
Nacional AC PR Nacional AC PR
11.10.20 1 : 2 WIN
Bangu Atletico Clube Bangu Atletico Clube
D
Toledo Colônia Work Toledo Colônia Work
14.10.20 1 : 1 DRAW
Bangu Atletico Clube Bangu Atletico Clube
L
Bangu Atletico Clube Bangu Atletico Clube
17.10.20 1 : 3 LOSS
Ferroviária Ferroviária
Ferroviária
5 Associacao Desportiva Cabofriense Associacao Desportiva Cabofriense 7 3 3 1 12:10 2 12 W
Nacional AC PR Nacional AC PR
30.09.20 1 : 2 WIN
Associacao Desportiva Cabofriense Associacao Desportiva Cabofriense
D
Bangu Atletico Clube Bangu Atletico Clube
03.10.20 2 : 2 DRAW
Associacao Desportiva Cabofriense Associacao Desportiva Cabofriense
D
Associacao Desportiva Cabofriense Associacao Desportiva Cabofriense
10.10.20 0 : 0 DRAW
Associacao Atletica Portuguesa Associacao Atletica Portuguesa
L
Ferroviária Ferroviária
14.10.20 3 : 1 LOSS
Associacao Desportiva Cabofriense Associacao Desportiva Cabofriense
W
Associacao Desportiva Cabofriense Associacao Desportiva Cabofriense
17.10.20 1 : 0 WIN
Toledo Colônia Work Toledo Colônia Work
Toledo Colônia Work
6 Associacao Atletica Portuguesa Associacao Atletica Portuguesa 7 2 3 2 8:7 1 9 L
Associacao Atletica Portuguesa Associacao Atletica Portuguesa
30.09.20 0 : 2 LOSS
Bangu Atletico Clube Bangu Atletico Clube
W
Associacao Atletica Portuguesa Associacao Atletica Portuguesa
03.10.20 3 : 1 WIN
Nacional AC PR Nacional AC PR
D
Associacao Desportiva Cabofriense Associacao Desportiva Cabofriense
10.10.20 0 : 0 DRAW
Associacao Atletica Portuguesa Associacao Atletica Portuguesa
D
Associacao Atletica Portuguesa Associacao Atletica Portuguesa
14.10.20 1 : 1 DRAW
Mirassol Mirassol
L
Cascavel Cascavel
18.10.20 2 : 0 LOSS
Associacao Atletica Portuguesa Associacao Atletica Portuguesa
Cascavel
7 Nacional AC PR Nacional AC PR 7 1 0 6 7:24 -17 3 L
Nacional AC PR Nacional AC PR
30.09.20 1 : 2 LOSS
Associacao Desportiva Cabofriense Associacao Desportiva Cabofriense
L
Associacao Atletica Portuguesa Associacao Atletica Portuguesa
03.10.20 3 : 1 LOSS
Nacional AC PR Nacional AC PR
L
Nacional AC PR Nacional AC PR
11.10.20 1 : 2 LOSS
Bangu Atletico Clube Bangu Atletico Clube
L
Nacional AC PR Nacional AC PR
14.10.20 0 : 3 LOSS
Cascavel Cascavel
L
Mirassol Mirassol
17.10.20 8 : 0 LOSS
Nacional AC PR Nacional AC PR
Mirassol
8 Toledo Colônia Work Toledo Colônia Work 7 0 1 6 6:23 -17 1 L
Mirassol Mirassol
30.09.20 6 : 0 LOSS
Toledo Colônia Work Toledo Colônia Work
L
Toledo Colônia Work Toledo Colônia Work
04.10.20 2 : 6 LOSS
Ferroviária Ferroviária
L
Cascavel Cascavel
11.10.20 3 : 1 LOSS
Toledo Colônia Work Toledo Colônia Work
D
Toledo Colônia Work Toledo Colônia Work
14.10.20 1 : 1 DRAW
Bangu Atletico Clube Bangu Atletico Clube
L
Associacao Desportiva Cabofriense Associacao Desportiva Cabofriense
17.10.20 1 : 0 LOSS
Toledo Colônia Work Toledo Colônia Work
Associacao Desportiva Cabofriense
Playoffs
# Team G W D L G GD PT Form Next
A8
1 Novorizontino Novorizontino 6 4 2 0 5:1 4 14 W
Novorizontino Novorizontino
26.09.20 1 : 0 WIN
EC Pelotas EC Pelotas
W
Novorizontino Novorizontino
30.09.20 1 : 0 WIN
Tubarao Tubarao
D
Clube Nautico Marcilio Dias Clube Nautico Marcilio Dias
03.10.20 0 : 0 DRAW
Novorizontino Novorizontino
W
Novorizontino Novorizontino
14.10.20 1 : 0 WIN
Esporte Clube San Luis Esporte Clube San Luis
W
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
18.10.20 0 : 1 WIN
Novorizontino Novorizontino
S.E.R. Caxias do Sul
2 EC Pelotas EC Pelotas 7 3 2 2 6:4 2 11 L
EC Pelotas EC Pelotas
01.10.20 1 : 2 LOSS
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
W
EC Pelotas EC Pelotas
04.10.20 1 : 0 WIN
Joinville Joinville
D
Esporte Clube San Luis Esporte Clube San Luis
10.10.20 0 : 0 DRAW
EC Pelotas EC Pelotas
W
EC Pelotas EC Pelotas
15.10.20 3 : 1 WIN
Associacao Desportiva Sao Caetano Associacao Desportiva Sao Caetano
D
Tubarao Tubarao
18.10.20 0 : 0 DRAW
EC Pelotas EC Pelotas
Tubarao
3 S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul 7 3 1 3 7:7 1 10 W
EC Pelotas EC Pelotas
01.10.20 1 : 2 WIN
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
L
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
04.10.20 1 : 2 LOSS
Esporte Clube San Luis Esporte Clube San Luis
D
Joinville Joinville
10.10.20 1 : 1 DRAW
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
L
Clube Nautico Marcilio Dias Clube Nautico Marcilio Dias
14.10.20 1 : 0 LOSS
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
L
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
18.10.20 0 : 1 LOSS
Novorizontino Novorizontino
Novorizontino
4 Clube Nautico Marcilio Dias Clube Nautico Marcilio Dias 7 2 4 1 3:2 1 10 D
Clube Nautico Marcilio Dias Clube Nautico Marcilio Dias
03.10.20 0 : 0 DRAW
Novorizontino Novorizontino
D
Associacao Desportiva Sao Caetano Associacao Desportiva Sao Caetano
06.10.20 0 : 0 DRAW
Clube Nautico Marcilio Dias Clube Nautico Marcilio Dias
W
Tubarao Tubarao
11.10.20 0 : 1 WIN
Clube Nautico Marcilio Dias Clube Nautico Marcilio Dias
W
Clube Nautico Marcilio Dias Clube Nautico Marcilio Dias
14.10.20 1 : 0 WIN
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
D
Esporte Clube San Luis Esporte Clube San Luis
18.10.20 1 : 1 DRAW
Clube Nautico Marcilio Dias Clube Nautico Marcilio Dias
Esporte Clube San Luis
5 Joinville Joinville 7 2 3 2 11:6 5 9 W
Joinville Joinville
01.10.20 2 : 0 WIN
Esporte Clube San Luis Esporte Clube San Luis
L
EC Pelotas EC Pelotas
04.10.20 1 : 0 LOSS
Joinville Joinville
D
Joinville Joinville
10.10.20 1 : 1 DRAW
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
W
Joinville Joinville
15.10.20 6 : 1 WIN
Tubarao Tubarao
L
Associacao Desportiva Sao Caetano Associacao Desportiva Sao Caetano
18.10.20 2 : 1 LOSS
Joinville Joinville
Associacao Desportiva Sao Caetano
6 Esporte Clube San Luis Esporte Clube San Luis 7 2 3 2 4:5 -1 9 L
Joinville Joinville
01.10.20 2 : 0 LOSS
Esporte Clube San Luis Esporte Clube San Luis
W
S.E.R. Caxias do Sul S.E.R. Caxias do Sul
04.10.20 1 : 2 WIN
Esporte Clube San Luis Esporte Clube San Luis
D
Esporte Clube San Luis Esporte Clube San Luis
10.10.20 0 : 0 DRAW
EC Pelotas EC Pelotas
L
Novorizontino Novorizontino
14.10.20 1 : 0 LOSS
Esporte Clube San Luis Esporte Clube San Luis
D
Esporte Clube San Luis Esporte Clube San Luis
18.10.20 1 : 1 DRAW
Clube Nautico Marcilio Dias Clube Nautico Marcilio Dias
Clube Nautico Marcilio Dias
7 Associacao Desportiva Sao Caetano Associacao Desportiva Sao Caetano 6 1 2 3 3:8 -5 5 D
Esporte Clube San Luis Esporte Clube San Luis
26.09.20 0 : 0 DRAW
Associacao Desportiva Sao Caetano Associacao Desportiva Sao Caetano
L
Tubarao Tubarao
03.10.20 3 : 0 LOSS
Associacao Desportiva Sao Caetano Associacao Desportiva Sao Caetano
D
Associacao Desportiva Sao Caetano Associacao Desportiva Sao Caetano
06.10.20 0 : 0 DRAW
Clube Nautico Marcilio Dias Clube Nautico Marcilio Dias
L
EC Pelotas EC Pelotas
15.10.20 3 : 1 LOSS
Associacao Desportiva Sao Caetano Associacao Desportiva Sao Caetano
W
Associacao Desportiva Sao Caetano Associacao Desportiva Sao Caetano
18.10.20 2 : 1 WIN
Joinville Joinville
Joinville
8 Tubarao Tubarao 7 1 1 5 5:11 -6 4 L
Novorizontino Novorizontino
30.09.20 1 : 0 LOSS
Tubarao Tubarao
W
Tubarao Tubarao
03.10.20 3 : 0 WIN
Associacao Desportiva Sao Caetano Associacao Desportiva Sao Caetano
L
Tubarao Tubarao
11.10.20 0 : 1 LOSS
Clube Nautico Marcilio Dias Clube Nautico Marcilio Dias
L
Joinville Joinville
15.10.20 6 : 1 LOSS
Tubarao Tubarao
D
Tubarao Tubarao
18.10.20 0 : 0 DRAW
EC Pelotas EC Pelotas
EC Pelotas
Playoffs
Show more

Show more

Brasileiro Serie D tournament organized by Brazil.

On 777score.ng portal you can have constant access to football schedule and Brasileiro Serie D (Brazil) live matches.

Schedule of key matches - Brasileiro Serie D (Brazil):
Independiente - Vilhenense (21.10.2020 14:00)
River-PI - Sao Raimundo RR (21.10.2020 14:00)
EC Pelotas - Tubarao (21.10.2020 14:00)

Follow Brasileiro Serie D (Brazil) live standings, discover match results, team statistics quickly and watch football online at 777score.ng.